03-6194988

דף הבית

בין לקוחותינו

צור קשר

 
    טיפים לעבודות זכוכית
 

התקנת מעקות זכוכית


כאשר אנו מעוניינים לעצב את ביתנו אנו מגלים את מגוון האפשרויות העומדות בפנינו. סגנון אוריינטליסטי, סגנון עתיק, סגנון מודרני וחדשני ועוד מגוון סגנונות המציפים אותנו השכם והערב. מגוון האפשרויות המוצעות כיום בשוק הרחב מאפשרות לנו ביתר קלות לבחור את מה שאנו חפצים להשכין בביתנו. אך מצד שני מגוון האפשרויות מקשה עלינו את ההחלטה. חלק מהקושי להחליט הוא אי הבנה גדולה בעיצוב ורוחות העיצוב שפוקדות את עולמנו ואת ארצנו. כאשר אנו מעוניינים לעצב את ביתנו אנו בדרך כלל משתמשים באנשי מקצוע המתמחים בעיצוב הבית ויתנו לנו עצה הוגנת ויעילה כיצד נוכל במחירים אטרקטיביים לעצב את ביתנו בסגנון חדשני ומרהיב.

עיצוב חלל הבית במעקות זכוכית
אחד מהסגנונות הנפוצים בעיצוב הפנים המודרני הוא שימוש בזכוכית. אלמנט הזכוכית נמצא בבתים רבים ובמקומות עבודה רבים. שימוש בזכוכית ניתן למצוא בצורת חיפי זכוכית למטבח או לחדרי אמבטיה. כמו כן ניתן למצוא זאת גם בגגות הבתים כאשר הזכוכית מעטרת את הגג ומקרינה אוירה קסומה וייחודית. אולם לצד סגנונות אלו ניתן למצוא גם אלמנטים בעיצוב הקשורים בזכוכית. אחד מהם הוא השימוש בזכוכית בשיטת מעקות זכוכית. שיטה זו מחליפה למעשה את הדרך הישנה והקלסית בשימוש של עץ או מתכת כמעקה שמגן על יושבי הבית והמשרד בפני נפילה מקומות גבוהות, או מפני סכנה בגרם המדרגות. במקום זאת משתמשים בזכוכית קשיחה אשר משמשת אותנו בפני סכנות הנפילה.

מה עלינו לדעת לפני שנחליט על התקנת מעקות זכוכית
מראה של מעקות זכוכית מניקה למקום אווירה של יוקרה פאר והדר ולצד זה גם תחושת נקיות וסטריליות. במקום התחושה המגושמת של עץ ואבן. תחושת הנקיות הזו תואמת להלך הרוח העיצובי הפוקד את עולם העיצוב.
אשר על כן מי שמעוניין לערוך מעקות זכוכית לביתו יכול להיעזר בחברות המתמחות בכך. חברות אלו יכולות לייעץ ללקוחותיהם בצורה הטובה ביותר כיצד ניתן להתקין מעקות זכוכית בביתם או במשרדם. אלא שעל מנת לקבל את השירות הטוב ביותר במחיר הוגן על הלקוח לבדוק את טיב מומחיות העובדים את איכות ההתקנה ואת איכות הרכיבים. איכות ירודה לא רק שלא תשיג את המטרה העיצובית אלא גם תוכל להזיק למראה המקום ואף גרוע מכך.  

האחים סופר = קידמה עבורך! חברת האחים סופר בע"מ הוקמה בשנת 1971 ע"י האחים משה ויצחק סופר. החברה הוקמה כעסק משפחתי שהתפתח וגדל עם השנים. כיום באפשרות החברה לספק מענה ללקוחותיה במגוון רחב ועשיר של שירותים, לקהל גדול של לקוחות.השירותים ניתנים לקבלנים ואדריכלים, לחברות עיסקיות, לבעלי מקצוע שונים מענף הבנייה והשיפוצים וכן ליזמים, מן המובילים בתחומם!אנו ממשיכים לחדש, לשפר ולהביא לקהל לקוחותינו, עסקיים ופרטיים כאחד את הסטנדנטים המתקדמים והחדישים ביותר, תוך הקפדה על איכות ואמינות המוצרים ובהתאמה למילניום השלישי. כל זאת ביחס אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר ובמגמה לשפר את איכות החיים במישור העסקי והפרטי כאחד.

אנא מלאו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.