03-6194988

דף הבית

בין לקוחותינו

צור קשר

 
    טיפים לעבודות זכוכית
 

מעקות זכוכית

מעקות זכוכית הם הפתרון המושלם לכל מקום בו עלינו להציב מעקה ויחד עם זאת לשלב עיצוב ללא פשרות. הצורך במעקות זכוכית מבחינה בטיחותית ברור לכולם, במרפסות, גרמי מדרגות, גגות גבוהים וכדומה.

לכן, בכדי לשלב מעקות כחלק מהעיצוב הכללי של הבית עלינו לבחור בחומר הטוב ביותר שיאפשר גמישות מבחינת העיצוב אך עם זאת אמינות מבחינת בטיחות.

מעקות זכוכית מספקות מענה מושלם לצרכים אלו, ולא בכדי, אנו רואים כיום שמעקות זכוכית הם הנפוצים ביותר בתחום זה. מעקות זכוכית משולבים בכל פרוייקט הנבנה בשנים האחרונות – בנייני מגורים, מרכזי קניות, משרדים ואפילו בשטחים פתוחים כמו גינות ובריכות, בתוך חללים ומחוצה להם.
היתרון הבולט ביותר של מעקות זכוכית הוא השקיפות של החומר, מעקות זכוכית מאפשרת מעבר של אור מצד אחד ויכולת לראות את הנוף בצורה מושלמת מצד שני. ליתרון זה חשיבות רבה מאוד בעיצוב האווירה וזו הסיבה העיקרית שהופכת את מעקות זכוכית לכל כך פופולריים בשימוש כמעקות למרפסות בכל גובה ובגגות. כמובן, שניתן לייצר את מעקות זכוכית ברמות שקיפות שונות בהתאם לצורך.

 

מעקות זכוכית בביתמעקות זכוכית


מעקות זכוכית יש מקום גם בתוך חלל הבית, במיוחד ניתן להשתמש בהם כמעקות לגרמי מדרגות. גם בשימוש זה אנו משיגים את שני היתרונות החשובים – בטיחות ללא פשרות ויתרון עיצובי מובהק.

 

 

מעקות זכוכית אינם יוצרת הפרדה מבחינה אדריכלית אלא נותנת תחושה של חלל גדול ומרווח.

 


בנוסף, ניתן להשתמש ב מעקות זכוכית כחוצץ, הן בתוך חלל הבית, אבל בייחוד בחצר הבית. מעקות זכוכית המשמשים כחוצץ בין שטח הבריכה לגינה הוא אלמנט עיצובי מרהיב ומשרה מראה יוקרתי שלא ניתן להשיג באמצעות מעקות מחומרים אחרים.
מעקות זכוכית ניתן לייצר מסוגים שונים של זכוכית ובשילוב של חומרים שונים לצורך התקנת מעקות זכוכית ומשענת היד, שילובים נפוצים אותם ניתן למצוא הם פרזול מנירוסטה, חומר המשתלב בצורה אידאלית עם מעקות זכוכית, ואלמנטים שונים מעץ וברזל כעמודים ומשענות היד.
חשוב לציין שסוג הזכוכית ואיכות החומרים בהם משתמשים לצורך ייצור מעקות זכוכית הם מהטובים ביותר ועומדים בכל התקנים הנדרשים על מנת שיוכלו לשמש כמעקות בטיחותיים לכל דבר.

מעקות זכוכית במרפסת

 

האחים סופר = קידמה עבורך! חברת האחים סופר בע"מ הוקמה בשנת 1971 ע"י האחים משה ויצחק סופר. החברה הוקמה כעסק משפחתי שהתפתח וגדל עם השנים. כיום באפשרות החברה לספק מענה ללקוחותיה במגוון רחב ועשיר של שירותים, לקהל גדול של לקוחות.השירותים ניתנים לקבלנים ואדריכלים, לחברות עיסקיות, לבעלי מקצוע שונים מענף הבנייה והשיפוצים וכן ליזמים, מן המובילים בתחומם!אנו ממשיכים לחדש, לשפר ולהביא לקהל לקוחותינו, עסקיים ופרטיים כאחד את הסטנדנטים המתקדמים והחדישים ביותר, תוך הקפדה על איכות ואמינות המוצרים ובהתאמה למילניום השלישי. כל זאת ביחס אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר ובמגמה לשפר את איכות החיים במישור העסקי והפרטי כאחד.

אנא מלאו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.